آمار کاربران

google plus

آمار

رازتفاوت پوشش«حجاب همسرترامپ »درواتیکان وعربستان

کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

ایرنا (۳ خرداد ۱۳۹۶)می نویسد:برخی از روزنامه ها و نشریات ایتالیایی از جمله «ایل فاتو كوئوتیدیانو» و «كوریره دلاسرا» بخشی از گزارش های خود را به سفر خانواده ترامپ به عربستان و ایتالیا اختصاص داده

کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

و پوشش «ملانیا» و «ایوانكا» همسر و دختر رئیس جمهوری آمریكا را در سرزمین حجاز نامناسب خواندند در حالی كه

NcI0V8jBpv8zکلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

زنِ ترامپ درعربستان۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶

tjlWTI3qIXbjکلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

در دیدار امروز چهارشنبه ۲۴می۲۰۱۷(۳ خرداد ۱۳۹۶)با پاپ فرانسیس در واتیكان، در احترام به تشریفات داخلی واتیكان، حتی حجاب سیاه رنگ بر سر داشتند.

1k7AJlnZLTWFکلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر
همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا با توجه به اینكه اصلیت اسلوونی دارد و كاتولیك است، در واتیكان در حضور پاپ فرانسیس با لباسی سیاه رنگ و با حجاب سر، ظاهر شد و به تشریفات سنتی واتیكان احترام گذاشت اما در سفر رسمی به عربستان ،اعتنایی به پوشش(حجاب)نکرد.

kHLTGz0D4JQ4کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

دیدار«دونالدترامپ» و همسرش «ملانیا»،دختر(ایوانکا ترامپ) و داماد (جارد کوشنر)باملک سلمان(پادشاه عربستان) شنبه۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶.

بدین صورت خانواده ترامپ در سفر به عربستان سعودی، كشوری كه در آن نقاب برای زنان اجباری است، بدون حجاب بودند و به رسوم و سنت این كشور احترام نگذاشتند.

کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر
كوریره دلاسرا می نویسد: بعد از مشاهده این مساله، برای خیلی ها این سوال مطرح شد كه چطور همسر ترامپ تصمیم گرفت تا در كشوری سنتی مانند عربستان سعودی، خود را بدون حجاب نشان دهد درحالی كه برعكس به تشریفات واتیكان احترام كامل گذاشته است./ایرنا۳ خرداد ۱۳۹۶

کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

اسپوتنیک(Sputnik):در ۴تیر۱۳۹۶دررابطه با«رازتفاوت پوشش همسرترامپ دردیدارباعربستان وواتیکان» اینگونه می نویسد:

دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا به همراه همسرش ملانیا ، دخترش ایوانکا و دامادش گرید کوشنر در مقر واتیکان در روم با پاپ فرانسیس دیدار کردند.
بنا به تشریفات واتیکان، بانوی اول آمریکا و نیز دختر رییس جمهوری لباسی سیاه پوشیدند و روسری به سر کردند.

کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر
پایگاه انگلیسی «ویک» با انتشار گزارشی دلایل رعایت حجاب توسط ملانیا ترامپ در واتیکان و بی حجابی او را در عربستان بررسی کرد.
این پایگاه نوشت: در حالی که رعایت حجاب در عربستان الزامی است،« ملانیا ترامپ، میشل اوباما» و شماری دیگر از سیاستمداران زن غربی در هنگام سفر به عربستان، این اصل را نادیده گرفته اند .
ملانیا ترامپ در حالی هنگام دیدار با پاپ موهای خود را پوشانده بود که کلیسای کاتولیک نه حجاب را الزامی می داند و نه به رعایت آن تشویق می کند. حتی ایوانکا ترامپ که یهودی شده است نیز موهای خود را با چادر مشکی پوشانده بود.

علت
خبرگزاری«اسپوتنیک»،بنقل از«ویک» درادامه می نویسد: «ملانیا »اصالتی سلوانیایی دارد و به بطور کلی، برای کلیسا و واتیکان احترام قائل است، به ویژه اینکه در مناطق کاتولیک مذهبی زندگی می کرده است.
ملانیا ترامپ معتقد است که حتی هنگام ورود به کلیساهای کوچک در روستاها نیز باید موهای خود را بپوشاند، پس طبیعی است که این کار را هنگام دیدار با پاپ انجام داد./پایان.

کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:تحلیل -دلیل-«ویک»..علت رعایت حجاب حداقلی«ملانیا» دردیدارباپاپ،اینکه اصالتی سلوانیایی دارد واعتقادبه کلیساداردوبرایش احترام قائل است،  نمی تواندصحت داشته باشد،چراکه (باتوجه به تصاویر)همه شخصیتها،حتی رؤسای جمهور-زنان-که برای ملاقات با«پاپ»می روندباید«تشریفات»رارعایت کنند،همانطورکه هیلاردی کلینتون ومیشل اوباما»کرده اند،ضمناًخبرگزاری بی‌بی‌سی فارسی درباره سفردونالدترامپ وخانواده اش می نویسد: «بنا به تشریفات واتیکان، بانوی اول آمریکا (ملانیا)و دختر رییس جمهوری(ایوانکا) لباسی سیاه پوشیدند و روسری به سر کردند»

همسر اوباما با پادشاه جدید عربستان دست داد ! + عکسکلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

سفر (۱۳۹۳باراک اوباما و همسرش به ریاض برای عرض تسلیت به مناسبت درگذشت ملک عبدالله پادشاه سابق عربستان، دست دادن شاه جدید عربستان با میشل اوباما باعث جلب توجه رسانه ها شد زیرا بر اساس قوانین اسلامی و هم چنین قوانین عربستان سعودی این مسأله ممنوع است.

کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

«سی ان ان» به نقل از کاخ سفید در این خصوص نوشت: بسیاری از شخصیت های سیاسی بین المللی از جمله آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان، وزرای خارجه پیشین آمریکا بویژه هیلاری کلینتون، مادلین آلبرایت و کاندولیزا رایس، جملگی در سفر به عربستان با اعضای خاندان پادشاهی این کشور دست داده اند.

خبرنگاران همراه باراک اوباما می گویند: میشل اوباما هنگام استقبال رسمی در فرودگاه ریاض همواره سعی داشت از اوباما عقب تر حرکت کند و در دست دادن با استقبال کنندگان پیش دستی نکرد بلکه منتظر ماند تا آنها اقدام کنند.

کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

میشل اوباما دردیدارباملک سلمان

کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

سفر۲روزه بارک اوباما ازعربستان چهارشنبه۲۰آوریل ۲۰۱۶ (۱اردیبهشت ۱۳۹۵)

(تصاویر) جنجال کت گران قیمت همسر ترامپکلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

«بارک اوباما»بهمراه همسرش«میشل اوباما»دیدار با«پاپ »۷ فروردین ۱۳۹۳ 

(تصاویر) جنجال کت گران قیمت همسر ترامپکلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

«هیلاری کلینتون »بانوی اول امریکا (همسر بیل کلینتون،رئیس جمهورقبل ازاوباما)  دیدار با «پاپ ژان پل دوم»

هیلاری -دیدارباپاپ

هیلاری کلینتون و زنانی که با شوهرش بودندکلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه (دوران اوباما)، همسر بیل کلینتون، رئیس‌جمهور قبل ازاوبامابوده.

***

دونالدترامپ:بماگفته بودنداگرملانیادست درازکندبسوی ملک سلمان،پادشاه عربسان بخاطرمسائل شرعی «دست نمی دهد» وامابرعکس شد،او دست ملانیارامحکم گرفت و۳باربوسید،دیگه ول نمی کرد،سیرنمی شد!

اسپوتنیک( ۲۴ فروردین۱۳۹۸) می نویسد:دونالد ترامپ، رییس جمهور امریکا می گوید، بر خلاف فیلمی که از دیدار او و همسرش، ملانیا ترامپ با ملک سلمان، پادشاه عربستان منتشر شده و نشان می‌دهند که ملک سلمان و ملانیا فقط با هم دست می‌دهند، پادشاه سعودی دست ملانیا را گرفته و چندین بار بوسیده است.

کلینیک | سایت اختصاصی مشاور پیراسته فر

به نوشته کتابی به نام «تپه‌ای برای مردن: نبردی برای کنگره و آینده امریکا ترامپ» که به تازگی منتشر شده است، دونالد ترامپ این اظهارات را در مراسمی برای جمع‌آوری کمک‌های مالی بیان کرده است که اواخر سال گذشته میلادی از سوی کوین مک‌کارتی، نماینده جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا در هتل ترامپ برگزار شد.
به گزارش مجله نیوزویک، طبق این کتاب، ترامپ در این مراسم درباره دیداری که درسال 2017 با ملک سلمان داشت گفت، یکی از معاونان به ملانیا گفته بود که اگر دستش را برای دست دادن به سمت ملک سلمان دراز کند، وی با او دست نخواهد داد. رییس جمهور امریکا همچنین در این سخنان گفته بود که ملک سلمان برای استقبال از او نزدیک هواپیما آمده بود، من از هواپیما پیاده شدم، با او دست دادم ،اما تعظیم نکردم.

«ملانیا »هم دستش را پیش آورد. یادتان باشد که به ما گفته بودند او دست نخواهد داد.

ملک سلمان  نه تنها دست ملانیا را گرفت بلکه دست او را (سه بار) بوسید. من گفتم آهای پادشاه کافی است!

این کتاب توضیح می‌دهد که در فیلم منتشر شده از این دیدار، تنها دست دادن ملانیا و ملک سلمان نشان داده شده و تصویری از دست بوسی وجود ندارد./پایان.

رازتفاوت حجاب همسرترامپ درواتیکان وعربستان حجاب همسرترامپ درواتیکان وعربستان تفاوت حجاب همسرترامپ درواتیکان وعربستان پیراسته فر همسرترامپ دیدارباپاپ همسرترامپ سفرعربستان حجاب همسرترامپ حجاب ملانیاترامپ سفررئیس جمهورامریکابه عربستان سفررئیس جمهورامریکابه واتیکان حجاب همسررئیس جمهورامریکادر واتیکان تشریفات واتیکان حجاب واتیکان
ارسال شده در مورخه : جمعه، 17 آبان ماه، 1398 توسط admin  پرینت

مرتبط باموضوع :

 "حضانت "فرزندبعد از "طلاق"به کدام"والدین"تعلق  [ يكشنبه، 9 تير ماه، 1392 ] 2632 مشاهده
 آمار"فرهنگیان"شاغل وبازنشسته/آمارکل کارمند  [ جمعه، 29 آبان ماه، 1394 ] 1081 مشاهده
 عملیات ثامن الائمه "لو"رفت  [ شنبه، 23 خرداد ماه، 1394 ] 612 مشاهده
 شباهت مذاکره1+5باصلح حدیبیه  [ دوشنبه، 11 خرداد ماه، 1394 ] 555 مشاهده
 ازخواستگاری تاوفات امام خمینی به روایت همسر  [ پنجشنبه، 14 خرداد ماه، 1394 ] 410 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب